شنبه 16 اسفند 1399
رییس جمعیت هلال احمر شهرستان اسداباد خبر داد:

عملیات نفسگیر و رهاسازی در برف و کولاک

محمد اعتصام از برخورد کامیون ایسوزو با یک دستگاه خودرو آردی و رها سازی راننده آردی توسط نجاتگران

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان اسدآباد در سرمای نفسگیر و برف و کولاک امشب دوم بهمن ماه در ساعت ۲۰:۰۴ دقیقه با اطلاع رسانی  عوامل اورژانس ۱۱۵ مبنی بر برخورد کامیون ایسوزو با سواری آردی، نجاتگران پایگاه امدادونجات بین شهری گردنه اسداباد در اسرع وقت خود را به محل حادثه رسانیده و جهت امداد رسانی به مصدومان احتمالی سریعا وارد عمل شدند .
 
محمد اعتصام رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اسدآباد در این باره گفت در ارزیابی اولیه مشخص شده بود راننده خودرو آردی بر اثر شدت برخورد با کامیون داخل خودرو گیر افتاده و دچار مصدومیت نیز شده بود.
 
وی افزود نجاتگران پایگاه گردنه اسداباد، بعد از انجام اقدامات اولیه(ارزیابی وضعیت هوشیاری راننده و ... سریعا با ست هیدرولیکی تخصصی نجات، اقدام به شکافتن محل پرس شده می نمایند وبا تلاش بی وقفه در کمتر از یک ساعت راننده را از داخل خودرو به بیرون انتقال داده و جهت اعزام به مراکز درمانی تحویل عوامل اورژانس ۱۱۵ نمایند.
 
 رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اسداباد با تشکر وقدر دانی از زحمات نجاتگران پایگاه مذکور، پایان عملیات را ساعت ۲۱:۲۰ دقیقه شب اعلام نمود و از مردم این شهرستان ومسافران عبوری درخواست نمود در شرایط بارش برف و کولاک  و لغزندگی محورهای مواصلاتی از سفرهای غیر ضروری پرهیز نمایند واگر ناگزیر به تردد هستند از نظر فنی خودرو را بررسی نمایند و زنجیر چرخ، مواد غذائی و  وسایل وتجهیزات گرمایشی ضروری را به همراه داشته باشند. 
 اعتصام از همکاری عوامل راهداری، اورژانس و پلیس راه تشکر و قدردانی نمود و کفت میلاد اکبری، وحید فرضی و رسول ایمانی از نجاتگران حاضر دراین عملیات سخت و طاقت فرسا بودند .
کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *