یکشنبه 22 فروردین 1400
رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر مطرح کرد؛

برگزاری آزمون کسب درجه ایثار برای بانوان

رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر گفت: در ادامه برگزاری آزمون کسب درجه ایثار برای آقایان در سراسر کشور، از امروز این آزمون برای بانوان هم برگزار می شود.

مهدی ولی پور گفت: در ادامه برگزاری آزمون کسب درجه ایثار در سراسر کشور و پس از انجام این آزمون برای آقایان داوطلب ۲۸ استان در بهمن ماه، از امروز هم خانم ها در این آزمون که بنا شده در ساوه برگزار شود، شرکت خواهند کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان امدادونجات به نقل از مهر، رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر افزود: ۲۵۸ خانم در ۵ مرحله و در بخش های آمادگی جسمانی و مهارتی آزمون کسب درجه ایثار شرکت خواهند کرد. براین اساس شرکت کنندگان امروز در جلسه توجیهی شرکت کرده و طبق برنامه ریزی این آزمون تا روز چهارشنبه به پایان خواهد رسید.

ولی پور عنوان کرد: این آزمون در ۳ استان شمالی گیلان، مازندران و گلستان هم که به دلیل موضوع کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی به تعویق افتاده بود از امروز شروع شده که طبق برنامه ریزی همه داوطلبین آقا در کمتر از دو هفته در دو بخش آمادگی جسمانی و مهارتی آزمون شرکت خواهند کرد.

وی تاکید کرد: همچنین با توجه به بررسی پرونده سایر داوطلبین شرکت در آزمون کسب درجه ی ایثار، مشخص شد تعدادی از داوطلبین آقا نتوانستند در آزمون شرکت کنند که پس از پایان این دو آزمون، داوران در ساوه مستقر خواهند شد و آزمون این داوطلبین را هم برگزار خواهند کرد.

کلمات کلیدی
amir hatefi niya
تهیه کننده:

amir hatefi niya

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *