چهارشنبه 26 مرداد 1401

بازدید مدیر عامل جمعیت هلال احمر در معیت نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی به همراه مدیر بحران استان البرز از مناطق سیل زده طالقان

حدادی نماینده مردم ساوحبلاع،نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی بهمراه خلفی مدیرعامل حمعیت هلال احمر و فلاح نژاد مدیر بحران استانداری البرز با حضور در روستای ناریان شهرستان طالقان از اقدامات انجام شده و خسارات وارده به این روستا بازدید کرد.

بازدید مدیر عامل جمعیت هلال احمر در معیت نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی به همراه مدیر بحران استان البرز از مناطق سیل زده طالقان 
حدادی نماینده مردم ساوحبلاع،نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی بهمراه خلفی مدیرعامل حمعیت هلال احمر و فلاح نژاد مدیر بحران استانداری البرز  با حضور در روستای ناریان شهرستان طالقان از اقدامات انجام شده و خسارات وارده به این روستا بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان البرز،  این بازدید میدانی به منظور برآورد میزان خسارات وارده به منطقه جهت تخصیص کمک های دولت جهت بازسازی زیرساخت های مهم از جمله: آب و برق و تعمیر و بازسازی راه ها و معابر و ... و اختصاصی کمک های حمایتی ویژه جهت خانوارهای آسیب دیده  و تامین نیازهای اولیه متاثرین از سیل صورت گرفت.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ضمن همراهی با مسئولین ،  به تشریح اقدامات انجام شده توسط نیروهای امدادی هلال احمر پرداخت.
 حدادی  و فلاح نژاد مدیر بحران با حضور در روستای ناریان شهرستان طالقان از این روستا بازدید کردند و اقدامات دستگاه ها را مورد برسی قرار دادند.
 
 حدادی با حضور در منزل آسیب دیدگان ضمن ابراز همدردی  با خانواده ها از نزدیک در جریان مشکلات و مسائل قرار گرفتند.
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *