یکشنبه 22 فروردین 1400

انتقال ۹۸ مصدوم سوانح ترافیکی ۷۲ ساعت گذشته به مراکز درمانی

معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از انتقال ۹۸ مصدوم حوادث و سوانح جاده‌ای و ترافیکی ۷۲ ساعت گذشته به مراکز درمانی و بیمارستانی خبر داد.

محمد باقر محمدی با تشریح آخرین فعالیت های گروه های تخصصی امداد و نجات جاده ای و بین شهری هلال احمر در پوشش امدادی به حادثه دیدگان جاده ای و ترافیکی ۷۲ ساعت گذشته در سراسر کشور افزود: این گروه های امدادی در مدت یادشده به ۲۰۶ عملیات امداد و نجات جاده ای و ترافیکی اعزام شده اند.

وی ادامه داد: با تلاش نیروهای امداد و نجات جاده ای اعزامی به محل وقوع حوادث جاده ای و ترافیکی سراسر کشور به ۳۱۲ نفر از حادثه دیدگان امدادرسانی شد که در نتیجه آن ۱۵۷ نفر از مصدومان نجات یافتند که ۹۸ نفر از آنان برای دریافت خدمات تکمیلی درمانی به مراکز درمانی و بیمارستان منتقل و ۴۶ نفر از آنان نیز در محل درمان سرپایی شدند.

معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر توضیح داد: همچنین به منظور نجات جان آسیب دیدگان و گرفتاران در میان خودروهای تصادفی ۱۸ مورد عملیات نجات فنی برای (رهاسازی ٤٦ مصدوم در سوانح ترافیکی) با استفاده از ست های هیدرولیک و پنوماتیک نجات از سوی امدادگران و نجاتگران اعزامی به محل وقوع حوادث جاده ای و ترافیکی سراسر کشور انجام شده است.

کلمات کلیدی
amir hatefi niya
تهیه کننده:

amir hatefi niya

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *