چهارشنبه 29 دی 1400
با تلاش امدادگران هلال احمر کرمان انجام شد:

امدادرسانی و رهاسازی 23 حادثه دیده در شبانه روز گذشته

معاون امدادونجات جمعیت هلال احمر استان کرمان از امدارسانی و رهاسازی 23 نفر در شبانه روز گذشته در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ محمد امیرخانی با اعلام این خبر افزود: امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر استان کرمان در شبانه روز گذشته 14 مصدوم امدادرسانی و 9 فوتی را در محورهای مواصلاتی استان رهاسازی کردند.

امیرخانی با اشاره به تصادف زنجیره ای 3 دستگاه خودرو و 2 موتورسیکلت در محور مواصلاتی منوجان افزود: در این حادثه 3 نفر مصدوم و 7 نفر فوت کردند.

وی با اشاره به رهاسازی 7 فوتی توسط امدادگران پایگاه امدادونجات منوجان خاطرنشان کرد: این عملیات امدادی در ساعت 21:26 شامگاه جمعه 16 دیماه آغاز و در ساعت 23:24 دقیقه به پایان رسید.

وی تصریح کرد: هم چنین در حادثه واژگونی پژو 405 در محور جیرفت – راین؛ 2 نفر فوت کردند که توسط امدادگران پایگاه امدادونجات جاده ای سربیژن رهاسازی شدند.

وی در ادامه با اشاره به مفقود شدن 3 نفر در کویرلوت شهداد در شامگاه شنبه 18 دیماه جاری افزود: یک تیم امدادونجات از پایگاه نهبندان در ساعت 1:30 بامداد به محل حادثه اعزام و پس از پیدا کردن مختصات جغرافیایی حادثه دیدگان بالاخره در ساعت 3:15 دقیقه بامداد مفقودین به مسیر اصلی جاده هدایت شدند.

امیرخانی اظهار کرد: در شبانه روز گذشته 11نفر در محورهای مواصلاتی استان در برف و کولاک دچار حادثه شدند که امدادگران جمعیت هلال احمر به آنان امدادرسانی کردند.

 

 

مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *