چهارشنبه 26 مرداد 1401

قدردانی استاندار تهران از مجاهدت نجاتگران هلال‌احمر در سیل امامزاده داود و فیروزکوه

استاندار تهران، ضمن بازدید از ستاد میدانی عملیات امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان تهران در منطقه سیل زده زرین دشت و مزداران شهرستان فیروزکوه، از خدمات کلیه عوامل عملیاتی هلال احمر استان تهران در سیلاب های سطح استان قدردانی کرد و گفت: کار به نیمه راه رسیده‌است و خدمت به حادثه‌دیدگان به صورت بی‌وقفه ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران؛ محسن منصوری استاندار تهران با حضور در ستاد میدانی عملیات امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان تهران در سیل زرین دشت و مزداران شهرستان فیروزکوه، از خدمات هلال احمر قدردانی کرد و گفت: سیل بی سابقه‌ای در چند نقطه از استان تهران رخ داد که تمامی نیروهای امدادی، انتظامی و خدماتی از ابتدای وقوع آن به کمک سیل زدگان آمدند. کار به نیمه راه رسیده‎ است و خدمت به حادثه دیدگان، به صورت بی وقفه ادامه دارد.

وی ادامه داد: نیروهای عملیاتی هلال احمر استان تهران از ابتدا در سیلاب‌های سطح استان تهران از جمله امامزاده داوود و فیروزکوه سنگ تمام گذاشتند و اینجانب نیز بعنوان عضوی از شورای عالی هلال احمر، از تلاش ها، مجاهدت‌ها و حماسه آفرینی چند روز اخیر این عزیزان تقدیر و تشکر می کنم.

کلمات کلیدی
محمد اینانلو روابط عمومی
تهیه کننده:

محمد اینانلو روابط عمومی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *