چهارشنبه 26 مرداد 1401

اعزام بالگرد هلال احمر استان به مناطق سیل زده چرام

بارندگی ها در روزهای اخیر منجر به ایجاد سیل در برخی از نقاط شهرستان چرام شد، این خسارت ها بیشتر مالی بود، در شرایط فعلی با بهبود وضع آب و هوا مردم نیاز شدیدی به امکاناتی نظیر پوشاک، غذا و دارو دارند، هر چند دستگاه های خدمات رسان از جمله سپاه،

بارندگی ها در روزهای اخیر منجر به ایجاد سیل در برخی از نقاط شهرستان چرام شد، این خسارت ها  بیشتر مالی بود، در شرایط فعلی با بهبود وضع آب و هوا مردم نیاز شدیدی به امکاناتی نظیر پوشاک، غذا و دارو دارند، هر چند دستگاه های خدمات رسان از جمله سپاه، جمعیت هلال احمردر حال امداد رسانی هستند، اما به دلیل از بین رفتن بیشتر زیر ساخت ها،  نیاز به تلاش همگانی است.

بالگرد جمعیت هلال احمر استان با توجه به اینکه در  مناطقی از روستاهای کهگیلویه وبویراحمد  دچار قطعی ارتباط بودند و  نیازمند بالگرد بود به مناطق سیل زده شهرستان چرام اعزام شد.

براساس این گزارش سید عبدالرحمان توفیقان گفت: بافروکش کردن بارندگی در مناطق سیل زده اما با توجه به تخریب کامل راه ، امدادرسانی به سیل زدگان ساورزو بایارو تیزاب از طریق بالگرد آغاز شده است.

وی افزود: هم اکنون امدادرسانی و رساندن آذوقه و مواد خوراکی به ساکنان از طریق یک فروند بالگرد هلال احمر آغاز شده است .

توفیقان با تشکر از همه کسانی در کمک رسانی همکاری می کنند گفت: مردم گرفتار در سیل با توجه مسدودی راهها درخواست امدادرسانی فوری داشتند
لازم به ذکر است این اقدام با همکاری مدیرکل مدیریت ستاد بحران استان، مدیریت وپرسنل جمعیت هلال احمر و فرمانداری شهرستان صورت گرفت.

دراین سفر مدیرکل مدیریت بحران استانداری، فرماندار ومدیریت جمعیت  هلال احمرشهرستان حضوردارند که برای کمک به مناطق سیل زده بایار، ساورزوتیزاب به وسیله بالگرداعزام شدند.

کلمات کلیدی
محمد اینانلو روابط عمومی
تهیه کننده:

محمد اینانلو روابط عمومی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *