چهارشنبه 13 اسفند 1399
ارتقای عملکرد تیم واکنش سریع

در مانور فرضی معدن معدن منگنز

به گزارش جمعیت هلال احمر استان قم در راستای توان افزایی تیم های هلال احمر مانور فرضی ریزش معدن برای افزایش عملکرد تیم واکنش سریع برگزار شد. هادی سلیمی با اشاره به مانور فرضی ریزش معدن بیان کرد: در پی تماس های مردمی با ۱۱۲ و اعلام ریزش معدن نیروهای امداد و نجات در قالب تیم واکنش سریع به محل حادثه اعزام شدند و بعد از ارزیابی منطقه، گیر افتادگی و مصدومیت یک نفر اعلام شد.

 
 
مانور فرضی ریز معدن ونارچ در راستای عملکرد بهتر تیم واکنش سریع هلال احمر در معدن منگنز برگزار شد.
 
به گزارش جمعیت هلال احمر استان قم در راستای توان افزایی تیم های هلال احمر مانور فرضی ریزش معدن برای افزایش عملکرد تیم واکنش سریع برگزار شد.
 
هادی سلیمی، معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان قم با توجه به موقعیت استان و وجود معدن مهم منگنز در سطح استان و نیروهای کار مشغول گفت: نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر استان قم از جمله تیم واکنش سریع باید همیشه در حالت آماده باشند تا بتوانند در حوادث بهترین عملکرد را داشته باشند.
 
هادی سلیمی با اشاره به مانور فرضی ریزش معدن بیان کرد: در پی تماس های مردمی با ۱۱۲ و اعلام ریزش معدن نیروهای امداد و نجات در قالب تیم واکنش سریع به محل حادثه اعزام شدند و بعد از ارزیابی منطقه، گیر افتادگی و مصدومیت یک نفر اعلام شد.
 
سلیمی در ادامه افزود: پس از تلاش های تیم واکنش سریع برای رهاسازی مصدوم به وسیله تجهیزات جستجو نجات، مصدوم فرضی سریعاً به مرکز درمانی منتقل شد.
 
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان قم ضمن بیان تجهیزات مورد استفاده عنوان کرد: تجهیزات به کار رفته در  مانور فرضی ریزش معدن منگنز شامل یک دستگاه خودروی آمبولانس، یک دستگاه خودروی کرافتر به همراه ست جستجو نجات می باشد.
 
سلیمی در پایان مانور با تشکر از اعضای تیم واکنش سریع حاضر در مانور فرضی، هلال احمر را از مهم ترین نیروهای حاضر در حادثه دانست و اجرای این مانور ها برای عملکرد بهتر نیروها لازم و ضروری برشمرد.
کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *