چهارشنبه 13 اسفند 1399

برگزاری جلسه باشگاه امدادگران و نجاتگران و معاونین امداد و نجات شعب هلال احمر در استان ایلام

جلسه باشگاه امدادگران و نجاتگران و معاونین امداد و نجات شعب هلال احمر در استان ایلام / ایلام در مرحله اول آزمون کسب درجه ایثار جزء قویترین ها بوده است/ نجاتگران هلال احمر از آغاز سال تاکنون به تمامی حوادث استان به خوبی امداد رسانی کردند/ استفاده از ظرفیت خانه های هلال برای جذب و ورود به حوزه امدادگری / افتتاح پروژه امدادی سه راهی «کارزان» در سال آینده/ تاکید بر حفظ آمادگی نجاتگران و شعب تابعه در اجرای مانور صفر لحظه ای برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ایلام؛ جلسه باشگاه امدادگران و نجاتگران و معاونین امداد و نجات شعب جمعیت هلال احمر استان با حضور مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان ایلام برگزار شد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان ایلام ضمن تشکر و قدردانی از زحمات ۱۱ ماهه حوزه معاونت امداد و نجات گفت: الحمد الله از آغاز سال تاکنون در حوزه امداد و نجات و سایر حوزه ها با وجود محدودیت های اعتباری، نجاتگران هلال احمر به خوبی به تمامی حوادثی که در سطح استان اتفاق افتاده امدادرسانی کردند.

 علی اصغر علی اکبری با اشاره به برگزاری آزمون کسب درجه ایثار در استان گفت: استان ایلام در مرحله اول آزمون کسب درجه ایثار (آزمون آمادگی جسمانی) جزء قویترین ها بوده است و با آرزوی موفقیت برای تمامی نجاتگران در مرحله دوم این آزمون (مهارتی) از زحمات همه کسانی که در برگزاری آزمون درجه ایثار تلاش کردند ، تشکر و قدردانی کرد.

علی اکبری بر آموزش همگانی در خانه های هلال تاکید کرد و گفت: این خانه ها فقط مختص حوزه داوطلبان نیستند بلکه مختص به تمام حوزه های جمعیت هلال احمر است که از این ظرفیت باید برای جذب و ورود اعضاء به حوزه امدادگری استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه بازدید از پایگاه های امداد و نجات ، انبار ها و شعب تابعه با رعایت پروتکل های بهداشتی کما فی السابق صورت میپذیرد

وی ادامه داد: ان شاءالله پایگاه امداد و نجات جاده ای سه راهی کارزان با تخصیص به موقع اعتبارات قبل از اربعین سال آتی به بهره برداری خواهد رسید .

وی در خصوص جذب نجاتگران درجه ایثار در استان گفت: تاکنون22 نجاتگر درجه ایثار در کمیته مرحله استانی و کشوری  تایید شدند  که در قالب قرارداد ساعتی و  طبق شرایط اعلام شده در پایگاه های جاده ای  جمعیت هلال‌احمر استان بکار گرفته خواهند شد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان بر حفظ آمادگی نجاتگران و شعب تابعه تاکید کرد و گفت: مانور صفر لحظه ای با سناریوی از پیش تعیین شده و هماهنگی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر بدون اطلاع از زمان و مکان این مانور در سطح استان اجرا می شود.

لازم به ذکر است در این جلسه دبیران باشگاه امدادگران و نجاتگران و معاونین امداد و نجات شعب جمعیت هلال احمر استان پیشنهادات و مسائل و مشکلات و سوالات خود را مطرح کردند که توسط مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان پاسخ داده شد.

در پایان این جلسه از تلاش ها و زحمات دبیران باشگاه امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر استان ایلام با اهدای لوح و هدایا تقدیر به عمل آمد.

مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *